MAXI-WET  © 2017  |  PRIVACY POLICY

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83 lok U 16 ,02-777 Warszawa

tel 22 403 53 17  kom 516 206 812

Email : maxiwet@gmail.com

 
 
 

 

 Wraz z dynamicznym wzrostem liczby naszych klientów oraz chęcią zapewnienia im najwyższej jakości usług weterynaryjnych i pielęgnacyjnych w komfortowych warunkach, zaistniała konieczność powiększenia firmy o kolejny jej oddział. I tak 4 października 2009 roku otworzyła swoje podwoje przychodnia MAXI-WET przy Aleji KEN 83, będąca spełnieniem marzeń jej założycieli o niesieniu pomocy ich podopiecznym jak zawsze w przyjaznej i miłej atmosferze oraz przestronnych i komfortowych wnętrzach.

  Ta nowoczesna przychodnia posiada recepcję, dwa duże gabinety konsultacyjno - ambulatoryjne, dwa pomieszczenia do płynoterapii i drobnych zabiegów, pomieszczenie przeznaczone do wykonywnania zabiegów pielęgnacyjnych i strzyżeń oraz przestronną i profesjonalnie wyposażoną salę chirurgiczną, gabinet badań EKG i USG oraz najnowocześniejszy cyfrowy system RTG.

   

Najświeższą nowością w przychodni jest sprzęt dodiagnostyki laboratoryjnej krwi. Analizator do badania morfologii LASERCYTE  oraz analizator parametrów biochemicznych CATALYST ONE amerykańskiej firmy IDEXX.